Wunder-Bar Bargun 14 Button Manifold Flow Regulated
Wunder-Bar
Part # FR-40-M4
Complete flow regulator manifold for a 14 button Mark 4 Wunder-Bar™ post-mix bargun.
| Product Name | Wunder-Bar Bargun 14 Button Manifold Flow Regulated |
|---|---|
| Part # | FR-40-M4 |
| Brand | Wunder-Bar |
| Brand Segment | General Beverage |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 4 in |
| Shipping Length | 10 in |
| Shipping Height | 4 in |
| Old Product ID | 52993 |
Write Your Own Review