Bargun Button Cap Round, 7Up, Green Cap White Letter
Taprite
Part # 650-0057
650-0057 button cap, round 7UP green cap with white lettering. Can be used on a Taprite or Wunder-Bar™ bargun.
| Product Name | Bargun Button Cap Round, 7Up, Green Cap White Letter |
|---|---|
| Part # | 650-0057 |
| Brand | Taprite |
| Brand Segment | 7UP |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 0.375 in |
| Shipping Length | 0.375 in |
| Shipping Height | 0.1875 in |
| Color | 7UP Green Cap / White Ltr |
| Old Product ID | 41776 |
Write Your Own Review