Bargun Button Cap Round, Cola, White Cap Black Letter
Taprite
Part # 650-0063
650-0063 button cap, round COLA white cap with black lettering. Can be used on a Taprite or Wunder-Bar™ bargun.
| Product Name | Bargun Button Cap Round, Cola, White Cap Black Letter |
|---|---|
| Part # | 650-0063 |
| Brand | Taprite |
| Brand Segment | General Beverage |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 0.375 in |
| Shipping Length | 0.375 in |
| Shipping Height | 0.1875 in |
| Color | COLA White Cap / Black Ltr |
| Old Product ID | 41796 |
Write Your Own Review