Bargun Button Cap Round, Sour, Green Cap White Letter
Taprite
Part # 650-0151
650-0151 button cap, round SOUR green cap with white lettering. Can be used on a Taprite or Wunder-Barâ„¢ bargun.
| Product Name | Bargun Button Cap Round, Sour, Green Cap White Letter |
|---|---|
| Part # | 650-0151 |
| Brand | Taprite |
| Brand Segment | General Beverage |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 0.375 in |
| Shipping Length | 0.375 in |
| Shipping Height | 0.1875 in |
| Color | SOUR Green Cap / White Ltr |
| Old Product ID | 41916 |
| Alternative Sku's | PH10-74-147 |
Write Your Own Review