Bargun Button Cap Round, Straw, Red Cap White Letter
Taprite
Part # 650-0160
650-0160 button cap, round STRAW red capwithwhite lettering. Can be used on a Taprite or Wunder-Barâ„¢ bargun.
| Product Name | Bargun Button Cap Round, Straw, Red Cap White Letter |
|---|---|
| Part # | 650-0160 |
| Brand | Taprite |
| Brand Segment | General Beverage |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 0.375 in |
| Shipping Length | 0.375 in |
| Shipping Height | 0.1875 in |
| Color | Red Cap/White Letter |
| Old Product ID | 41952 |
| Alternative Sku's | PH10-74-151 |
Write Your Own Review