265-0039 oval snap-on button cap with WATER in black lettering on a white cap. Can be used on a Taprite or Wunder-Barâ„¢ bargun.
| Product Name | Bargun Oval Snap-On Button Cap Water |
|---|---|
| Part # | 265-0039 |
| Brand | Taprite |
| Brand Segment | General Beverage |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 0.9 in |
| Shipping Length | 0.6 in |
| Shipping Height | 0.3 in |
| Old Product ID | 41469 |
| Alternative Sku's | PH10-77-501 |
Write Your Own Review