Wunder-Bar Bargun Bottom Plate, 10 Button, Black
Wunder-Bar
Part # PH10-27
Bottom plate for Wunder-Bar™ 10 button black bargun.
| Product Name | Wunder-Bar Bargun Bottom Plate, 10 Button, Black |
|---|---|
| Part # | PH10-27 |
| Brand | Wunder-Bar |
| Brand Segment | General Beverage |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 1.2 in |
| Shipping Length | 2.7 in |
| Shipping Height | 0.25 in |
| Old Product ID | 50044 |
Write Your Own Review