Brixing Manifold Flow Controls Water-Syrup
Part # E02-0012
Note:
Brixing manifold with flow controls for water and syrup. Designed for mixing non-carbonated beverage dispensing from a speciality faucet. Faucets are not included.
| Product Name | Brixing Manifold Flow Controls Water-Syrup |
|---|---|
| Part # | E02-0012 |
| Brand Segment | General Beverage |
| Product Type | Cold Beverages |
| Shipping Width | 3 in |
| Shipping Length | 6 in |
| Shipping Height | 3 in |
| Old Product ID | 54747 |
| Kit Type | b |
Write Your Own Review