Wunder-Bar Bargun Button Plate, 10 Button, Black
Wunder-Bar
Part # PH10-2
Button plate for Wunder-Bar™ 10 button black bargun.
| Product Name | Wunder-Bar Bargun Button Plate, 10 Button, Black |
|---|---|
| Part # | PH10-2 |
| Brand | Wunder-Bar |
| Brand Segment | General Beverage |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 1 in |
| Shipping Length | 3 in |
| Shipping Height | 0.25 in |
| Old Product ID | 50034 |
Write Your Own Review