Screw for the button plate on a Wunder-Bar™ bargun handle.
| Product Name | Wunder-Bar Bargun Screw Button Plate |
|---|---|
| Part # | PH10-3 |
| Brand | Wunder-Bar |
| Brand Segment | General Beverage |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 0.25 in |
| Shipping Length | 0.6 in |
| Shipping Height | 0.25 in |
| Old Product ID | 50055 |
Write Your Own Review