Crysalli Drip Tray for CBR-V1 Tower
Crysalli
Part # RDP-1SSQ-1CL
Crysalli stainless steel 12" flush mount recessed drip tray and tower mount, with stamped Crysalli logo, for use with CBR-V1 and CBR-V1C-MINI towers. 12"W x 15.125"D x 0.75".
| Product Name | Crysalli Drip Tray for CBR-V1 Tower |
|---|---|
| Part # | RDP-1SSQ-1CL |
| Brand | Crysalli |
| Product Type | Water |
| Product Width | 12" |
| Product Depth | 15.125" |
| Product Height | 0.75" |
| Shipping Width | 12 in |
| Shipping Length | 12 in |
| Shipping Height | 1 in |
| Old Product ID | 54646 |
Write Your Own Review