Crysalli N2 Auto Changeover & Regulator
Crysalli
Part # CR-NTAC-2CK
Crysalli N2 tank auto changeover device, includes hoses with check valves fittings, wall bracket, and CR-742N high pressure primary N2 regulator.
| Product Name | Crysalli N2 Auto Changeover & Regulator |
|---|---|
| Part # | CR-NTAC-2CK |
| Brand | Crysalli |
| Product Type | Water |
| Shipping Width | 12 in |
| Shipping Length | 12 in |
| Shipping Height | 12 in |
| Old Product ID | 54615 |
Write Your Own Review