Ice-O-Matic 9051823-01S Curtain Lower Assembly CIM
Ice-O-Matic
Part # 9051823-01S
Curtain lower assembly for an Ice-O-Matic® Elevation Series™ CIM0320, CIM0326, CIM0330, CIM0335, CIM0430, CIM0435, CIM0436, CIM0520, CIM0526, CIM0530, CIM0535, CIM0635, CIM0636, CIM0825, CIM0826, CIM0836, CIM0836G, CIM1125, CIM1126, CIM1136, CIM1137, CIM1446, CIM1447, CIM1545, CIM1845, CIM2046, CIM2047 ice cube maker.
| Product Name | Ice-O-Matic 9051823-01S Curtain Lower Assembly CIM |
|---|---|
| Part # | 9051823-01S |
| Brand | Ice-O-Matic |
| Product Type | Ice Products |
| Shipping Width | 7 in |
| Shipping Length | 19 in |
| Shipping Height | 6 in |
| Old Product ID | 9051736-01 |
Write Your Own Review