Ice-O-Matic Dispenser Mount Kit for CIM Series | KCUBEDISP
Ice-O-Matic
Part # KCUBEDISP
Ice-O-Matic® dispenser mount kit for CIM series ice cube machines. If you can’t find the ice machine adapter that you need, please call Customer Service at 877-901-2739.
| Product Name | Ice-O-Matic Dispenser Mount Kit for CIM Series | KCUBEDISP |
|---|---|
| Part # | KCUBEDISP |
| Brand | Ice-O-Matic |
| Product Type | Ice Products |
| Shipping Width | 24 in |
| Shipping Length | 30 in |
| Shipping Height | 6 in |
| Old Product ID | 43493 |
| Ice Storage | 180 lbs |
Write Your Own Review