Wunder-Bar Mark 4 Bargun, 10 Button, 36" Hose, Red | M410440RSF3
Wunder-Bar
Part # M410440RSF3
Note:
MARK 4 BARGUN 10 BUTTON 6 CARBONATED / 2 NON-CARBONATED RED 36" HOSE FLOW CONTROL
Wunder-Barâ„¢ Mark 4 bargun, 10 button, for 4 carbonated and 4 non-carbonated beverages, red handle, flow control, with 36" hose.
| Product Name | Wunder-Bar Mark 4 Bargun, 10 Button, 36" Hose, Red | M410440RSF3 |
|---|---|
| Part # | M410440RSF3 |
| Brand | Wunder-Bar |
| Brand Segment | Coca-Cola |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 12 in |
| Shipping Length | 15 in |
| Shipping Height | 4 in |
| Bargun Type | Post-Mix Barguns |
| Number of Buttons | 10 |
| Carbonated Flavors | 6 |
| Non-Carbonated Flavors | 2 |
| Color | Red |
| Control Type | Flow Control |
| Sheath Length | 36" |
| Input Fitting | 1/4" |
| Old Product ID | 53328 |
| Kit Type | b |
Write Your Own Review