Wunder-Bar Mark 4 Bargun, 3 Button Energy, 72" Hose | M43300KSM6
Wunder-Bar
Part # M43300KSM6
MARK 4 BARGUN 3 BUTTON ENERGY 72" HOSE
Wunder-Barâ„¢ Mark 4 bargun, 3 button, for carbonated energy beverages, black handle, with 72" hose.
| Product Name | Wunder-Bar Mark 4 Bargun, 3 Button Energy, 72" Hose | M43300KSM6 |
|---|---|
| Part # | M43300KSM6 |
| Brand | Wunder-Bar |
| Brand Segment | General Beverage |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 12 in |
| Shipping Length | 15 in |
| Shipping Height | 4 in |
| Bargun Type | Energy Drink Barguns |
| Number of Buttons | 3 |
| Color | Black |
| Control Type | Metering Screw |
| Sheath Length | 72" |
| Input Fitting | 1/4" |
| Old Product ID | 49908 |
Write Your Own Review