Quick Faucet New Style SS for CBR Towers
Crysalli
Part # CR-SSQ101231
Crysalli new style stainless steel quick faucet for CBR high pressure sparkling water towers. The handle is sold separately. The picture shows 4" Handle part # BB100301-B.
| Product Name | Quick Faucet New Style SS for CBR Towers |
|---|---|
| Part # | CR-SSQ101231 |
| Brand | Crysalli |
| Product Type | Water |
| Shipping Width | 3.5 in |
| Shipping Length | 4.75 in |
| Shipping Height | 2.75 in |
| Sparkling | Yes |
| Chilled Still | Yes |
| Ambient | Yes |
| Old Product ID | 54277 |
Write Your Own Review
