Taprite Bargun Plate Plunger Retainer, 10 Button, Black
Taprite
Part # 645-0011
Plate plunger retainer assembly with O-rings for a 10 button black Taprite bargun.
| Product Name | Taprite Bargun Plate Plunger Retainer, 10 Button, Black |
|---|---|
| Part # | 645-0011 |
| Brand | Taprite |
| Brand Segment | General Beverage |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 1 in |
| Shipping Length | 2.5 in |
| Shipping Height | 0.25 in |
| Color | Black (w/O-Rings) |
| Old Product ID | 41482 |
Write Your Own Review
