Wunder-Bar Bargun Tube Retainer & SS Cylinder O-Ring Seal
Wunder-Bar
Part # FR-14-E
O-ring, EPDM, for a tube retainer and stainless steel cylinder seal for a Wunder-Barâ„¢ flow regulator manifold.
| Product Name | Wunder-Bar Bargun Tube Retainer & SS Cylinder O-Ring Seal |
|---|---|
| Part # | FR-14-E |
| Brand | Wunder-Bar |
| Brand Segment | General Beverage |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 0.6 in |
| Shipping Length | 0.6 in |
| Shipping Height | 0.1 in |
| Old Product ID | 49703 |
Write Your Own Review
