Ice-O-Matic Tube Water | 9051748-01
Ice-O-Matic
Part # 9051748-01
Sump water tube for an Ice-O-Matic® Elevation Series™ CIM0320, CIM0325, CIM0326, CIM0330, CIM0335, CIM0430, CIM0435, CIM0436, CIM0520, CIM0525, CIM0526, CIM0530, CIM0535, CIM0635, CIM0636, CIM0825, CIM0826, CIM0836, CIM0836G, CIM1125, CIM1126, CIM1135, CIM1136, CIM1137, CIM1446, CIM1447, CIM1545, CIM1845, CIM2046, CIM2047 ice cube maker.
| Product Name | Ice-O-Matic Tube Water | 9051748-01 |
|---|---|
| Part # | 9051748-01 |
| Brand | Ice-O-Matic |
| Product Type | Ice Products |
| Shipping Width | 1.5 in |
| Shipping Length | 8.75 in |
| Shipping Height | 7.5 in |
| Old Product ID | 48744 |
| Alternative Sku's | 620060167 |
Write Your Own Review