Wunder-Bar Bargun Nozzle Black Extended Twist Lock
Wunder-Bar
Part # PH10-94
Twist lock nozzle, black, extended, for a Series 2.5 or Series III Wunder-Bar™ bargun handle.
| Product Name | Wunder-Bar Bargun Nozzle Black Extended Twist Lock |
|---|---|
| Part # | PH10-94 |
| Brand | Wunder-Bar |
| Brand Segment | General Beverage |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 1.5 in |
| Shipping Length | 2.3 in |
| Shipping Height | 1.5 in |
| Old Product ID | 50108 |
| Alternative Sku's | PH10-60 |
Write Your Own Review