Wunder-Bar Bargun 8/10 Button Flow Control Module Frame
Wunder-Bar
Part # FR-02-M4
Flow control module frame for an 8 or 10 button Mark 4 Wunder-Bar™ bargun.
| Product Name | Wunder-Bar Bargun 8/10 Button Flow Control Module Frame |
|---|---|
| Part # | FR-02-M4 |
| Brand | Wunder-Bar |
| Brand Segment | General Beverage |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 4 in |
| Shipping Length | 6 in |
| Shipping Height | 4 in |
| Old Product ID | 54929 |
Write Your Own Review