Wunder-Bar Fast Flow Bargun, Post-Mix, 1 Button, 36" Hose | WBM-PM-1-FF
Wunder-Bar
Part # WBM-PM-1-FF
1 BUTTON FAST FLOW BARGUN POST-MIX 36" HOSE
Wunder-Barâ„¢ fast flow post-mix bargun, 1 button, for non-carbonated beverages, black handle with 36" hose.
| Product Name | Wunder-Bar Fast Flow Bargun, Post-Mix, 1 Button, 36" Hose | WBM-PM-1-FF |
|---|---|
| Part # | WBM-PM-1-FF |
| Brand | Wunder-Bar |
| Brand Segment | General Beverage |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 12 in |
| Shipping Length | 15 in |
| Shipping Height | 4 in |
| Bargun Type | Fast Flow Barguns |
| Number of Buttons | 1 |
| Non-Carbonated Flavors | 1 |
| Color | Black |
| Sheath Length | 36" |
| Old Product ID | 41387 |
Write Your Own Review