Wunder-Bar Mark 4 Bargun, 12 Button, 48" Hose, Red | M412640RSF4-3/8
Wunder-Bar
Part # M412640RSF4-3/8
Note:
MARK 4 BARGUN 12 BUTTON 6 CARBONATED / 4 NON-CARBONATED RED 48" HOSE FLOW CONTROL W/ 3/8" FITTINGS
Wunder-Barâ„¢ Mark 4 bargun, 12 button, for 6 carbonated and 4 non-carbonated beverages, red handle, flow control, 3/8" fittings, with 48" hose.
| Product Name | Wunder-Bar Mark 4 Bargun, 12 Button, 48" Hose, Red | M412640RSF4-3/8 |
|---|---|
| Part # | M412640RSF4-3/8 |
| Brand | Wunder-Bar |
| Brand Segment | Coca-Cola |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 12 in |
| Shipping Length | 15 in |
| Shipping Height | 4 in |
| Bargun Type | Post-Mix Barguns |
| Number of Buttons | 12 |
| Carbonated Flavors | 6 |
| Non-Carbonated Flavors | 4 |
| Color | Red |
| Control Type | Flow Control |
| Sheath Length | 48" |
| Input Fitting | 3/8" |
| Old Product ID | 52994 |
| Kit Type | b |
Write Your Own Review