Wunder-Bar Mark 4 Bargun, 14 Button, 48" Hose, Blue | M414660BSM4
Wunder-Bar
Part # M414660BSM4
MARK 4 BARGUN 14 BUTTON 6 CARBONATED / 6 NON-CARBONATED BLUE 48" HOSE
Wunder-Barâ„¢ Mark 4 bargun, 14 button, for 6 carbonated and 6 non-carbonated beverages, blue handle, with 48" hose.
| Product Name | Wunder-Bar Mark 4 Bargun, 14 Button, 48" Hose, Blue | M414660BSM4 |
|---|---|
| Part # | M414660BSM4 |
| Brand | Wunder-Bar |
| Brand Segment | Pepsi-Cola |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 12 in |
| Shipping Length | 15 in |
| Shipping Height | 4 in |
| Bargun Type | Post-Mix Barguns |
| Number of Buttons | 14 |
| Carbonated Flavors | 6 |
| Non-Carbonated Flavors | 6 |
| Color | Blue |
| Control Type | Metering Screw |
| Sheath Length | 48" |
| Input Fitting | 1/4" |
| Old Product ID | 41350 |
Write Your Own Review