Wunder-Bar Mark 4 Bargun, 6 Button Juice, 48" Hose | M46JDKS4-3/8
Wunder-Bar
Part # M46JDKS4-3/8
MARK 4 BARGUN 6 BUTTON JUICE WITH 3/8" FITTING 48" HOSE
Wunder-Barâ„¢ Mark 4 bargun, 6 button, for juice beverages, black handle, 3/8" fittings, with 48" hose.
| Product Name | Wunder-Bar Mark 4 Bargun, 6 Button Juice, 48" Hose | M46JDKS4-3/8 |
|---|---|
| Part # | M46JDKS4-3/8 |
| Brand | Wunder-Bar |
| Brand Segment | General Beverage |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 12 in |
| Shipping Length | 15 in |
| Shipping Height | 4 in |
| Bargun Type | Juice Barguns |
| Number of Buttons | 6 |
| Color | Black |
| Control Type | Metering Screw |
| Sheath Length | 48" |
| Input Fitting | 3/8" |
| Old Product ID | 41372 |
Write Your Own Review