Wunder-Bar Mark 4 Bargun, 8 Button, 36" Hose, Blue | M48600BSF3-3/8
Wunder-Bar
Part # M48600BSF3-3/8
MARK 4 BARGUN 8 BUTTON 6 CARBONATED / 0 NON-CARBONATED BLUE 36" HOSE FLOW CONTROL WITH 3/8" FITTINGS
Wunder-Barâ„¢ Mark 4 bargun, 8 button, for 6 carbonated and 0 non-carbonated beverages, blue handle, flow control, 3/8" fittings, with 36" hose.
| Product Name | Wunder-Bar Mark 4 Bargun, 8 Button, 36" Hose, Blue | M48600BSF3-3/8 |
|---|---|
| Part # | M48600BSF3-3/8 |
| Brand | Wunder-Bar |
| Brand Segment | Pepsi-Cola |
| Product Type | Beer & Bar |
| Shipping Width | 12 in |
| Shipping Length | 15 in |
| Shipping Height | 4 in |
| Bargun Type | Post-Mix Barguns |
| Number of Buttons | 8 |
| Carbonated Flavors | 6 |
| Non-Carbonated Flavors | 0 |
| Color | Blue |
| Control Type | Flow Control |
| Sheath Length | 36" |
| Input Fitting | 3/8" |
| Old Product ID | 54196 |
Write Your Own Review